Paykasa Bozum Yüksek Kur Hizmeti
Aralık 5, 2018
Anında Astropay Bozdurmak İstiyorum
Aralık 7, 2018
Show all

Astropay Bozum Kurumsal Güven

Astropay Bozum Merkezi Olarak neden biz  ?

Astropay Bozum Kurumsal Güven  Hizmetini Türkiye’de yalnızca Şirketimiz kurallara uygun bir şekilde gerçekleştirmektedir. Astropay bozum işlemini şirketimiz, Kıbrıs merkezli ödeme panelleri ile gerçekleştirmekte olup 10 -15 dk  arasında ödeme işlemi gerçekleştirmektedir. Astropay bozum işlemi oldukça güven gerektiren bir iştir ve Piyasada bu işi yapan firma olarak yalnız tempo-kart  yapmaktadır. Bizimle iletişime geçmek için Canlı destek üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Sitemiz tamamen %100 güvenilir ve binlerce müşteriye sahip tempo-kart bir çok insan astropay bozdurmak istiyourm  için bizim ile iletişime geçer ve aninda işlemleri yapilir. Astropay Bozum Kurumsal Güven Kodunuzu iletikten sonra Aninda ödeme bilgileriniz alinir ve hesap numaraniza yollanır. Telefon numaralarımız da görüştüğünüz kişiler tamamen firma çalışanlarıdır yapmak istedikleri sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için.

Astropay Bozdurma Aslinda Çok Basit Göründüğünü Kadarda Bi o Kadarda Zor Bir işlem dir .Güven Açısından Kullanıcıların Dikkat Etmesi Gereken Hususlar Öncelikle astropay bozum da  Sitenin Kişisel Bir Site Değil Şirket Kuruluşu Olmasin dikkat edilmelidir.

Astropay Bozum Kurumsal Güven yanında diğer güvenli yöntem Paykasa Bozum

Paykasa kart bozdurma da   kur farkı nin az olmasina özen gösterinin düşük fiyatlar ile bozduran sitelerden kaçının.

Astropay Bozum Kurumsal Güven kartınızda bakiye bulunduğunu ve bu bakiyeyi çekmek istediğinizi bildirdiğinizde, müşteri hizmetleri tarafından size astropay kartınızın numarası ve güvenlik numarası sorulacaktır.
İstenilen bilgileri ilettikten sonra kartınız ve içerisindeki bakiyeniz kontrol edilerek astropay kart sahibine bildirilecektir. Sonrasında ise kartınızda kalan bakiye döviz kuru üzerinden Türk Lirasına çevrilerek astropay kart sahibinin banka hesabına gönderilecektir.

Astropay kartınızdan para çekme veya bozumu talebinde bulunurken en çok dikkat etmeniz konu o anki döviz kurlarıdır.

7/24 uzman kadromuz ile sizlere en yüksek kurdan astropay bozum , astropay bozdurma ile hizmet vermekteyiz

Astropay bozum -Astropay bozdurma  Nasıl Yapılır?

Canlı Destek Hattımıza bağlanarak kod bilgilerini ve banka bilgilerinizi vermeniz yeterlidir.

Astropay bozum  – Astropay bozdurmak istiyorum  İşlemi Ne kadar Sürmektedir?

Haftanın 7 günü 24 saat boyunca Canlı Destek Hattımızdan işlem yapabilirsiniz. Bozum işlemi yaklaşık 15 dakika arasında sonuçlanır.

Comments are closed.