paykasa bozum -paykasa bozdurma
paykasa bozum – paykasa bozdurma
Aralık 27, 2018
Paykasa Bozumu Yüksek Kur tempo-kart ta
paykasa bozumu
Aralık 31, 2018
Show all

Astropay Bozumu

ASTROPAY BOZUMU

ASTROPAY BOZUMU İŞLEMLERİNİZDE LİDER KURULUŞ

Astropay Bozumu veya Para Çekme İşlemi Nasıl Yapılır?

Astropay bozumu sahiplerinin, astropay kartlarına yükledikleri bakiyeyi tek sefer alışverişlerinde kullanmak gibi bir zorunlulukları yoktur. Astropay kartlarındaki limitlerini istedikleri gibi istedikleri zaman harcama özgürlüğüne sahiptirler. Online alışverilerinizde veya oyun sitelerinde astropay kart ile yaptığınız alışverilerinizden sonra astropay kartlarınızın içerisinde bakiye kalmış olabilir, astropay kart kullanıcıları bu bakiyeleri astropay bayiler aracılığı ile nakite çevirebilirler.

Astropay Bozumu ve Para Çekme İşlemleri Nereden Nasıl Yapılır?

Astropay kart kullanıcıları, kartlarında bulunan bakiyelerini bozdurma veya para çekme işlemlerini yetkili astropay bayilerinden yapmaları gerekmektedir. Böylesi daha güvenli ve hızlı olacaktır. Farklı alanlardan yapmaya çalışırsanız dolandırıcılık yada para kaybı ile karşı karşıya kalabilirsiniz.
Artık hayatımızın her alanına hakim olan internet, kuşkusuz ki olmazsa olmazımız haline geldi. Günlük hayatımıza dair bütün işlerimizi yürütebildiğimiz internet son yıllarda alışveriş ve ödeme yapmak gibi kredi kartımızla sıklıkla işlemler yaptığımız bir platform oldu.
Fakat kötü niyetli kimseler ya da güvenilir bulamadığımız web siteleri ve uygulamaları yüzünden internet üzerinden ödeme yaparken işlemlerimizin daha emniyetli ve hızlı şekilde gerçekleşmesini isteriz. Ve tam da bu konuda Astropay bizlere online ve güvenli nakit kullanımı ile internet üzerindeki tüm alışverişlerimizde ödeme yapabilme olanağı sunuyor

Astropay Bozumu nda Üst Limitsiz Hizmet

Astropay kullanıcıları, kartlarındaki bakiyeyi nakite çevirmek isterlerse eğer müşteri hizmetleri ile görüşerek para çekme talebinde bulunabilirler. Astropay kartınızda bakiye yi çekmek istediğinizi bildirdiğinizde, müşteri hizmetleri tarafından size astropay kartınızın numarası ve güvenlik numarası sorulacaktır. İstenilen bilgileri ilettikten sonra kartınız ve içerisindeki bakiyeniz kontrol edilerek astropay kart sahibine bildirilecektir. Sonrasında ise kartınızda kalan bakiye döviz kuru üzerinden Türk Lirasına çevrilerek astropay kart sahibinin banka hesabına gönderilecektir. Astropay kartınızdan para çekme veya  astropay bozumu talebinde bulunurken en çok dikkat etmeniz konu o anki döviz kurlarıdır.

7/24 uzman kadromuz ile sizlere en yüksek kurdan astropay bozum , astropay bozumu ile hizmet vermekteyiz

Sizde güvenli paykasa bozum , paykasa bozdurmapaykasa bozdurma forum , astropay alım ,astropay bozdurmak istiyorum ,astropay bozum , paykwik bozum  işlemlerinizde gönül rahatlığı ile bizleri tercih edebilirsiniz.

Comments are closed.