https://www.dizimedya.com/guvenli-paykasa-bozum-astropay-bozum-islemleri-tempo-kart
Paykasa Bozdurma – Paykasa Bozum
Aralık 31, 2018
Paykasa Anında Bozumu
Ocak 4, 2019
Show all

Astropay Bozumu

https://www.tempo-kart.com/2018/12/23/paykasa-kart-bozdurma-4/

Astropay Bozum da Güvenilir Adres

Astropay Bozumu Sistemi Nasıl Çalışır?

Astropay Bozumu ve paykasa bozum arasında fark vardır. Her bayii astropay kart satışı yaparken, her firma bu ön ödemeli kartları paykasa  bozdurma işlemini gerçekleştirmez. Eğer astropay kart  bozduracağınız firmayı biliyorsanız astropay bozumu nda herhangi bir sorun yoktur. Elinizde bulunan pin kodlarını kontrol ederek çalışır durumda olduğundan emin olmalısınız. Yalnızca bir kere tüm miktarı kullanılan bu sanal kartlar, içerisinde bakiye olmadığı için iptal edilmektedir. Alıp hiç kullanmadığınız bu sanal kartların kodlarını güncel ve  yüksek kurlar üzerinden bozdurmanız mümkün olacaktır. Fakat döviz kurları anlık olarak değiştiğinden, kartı almış olduğunuz miktara bozdurmanız mümkün değildir. Bunu döviz kurlarını takip ederek araştırabilirsiniz.

Astropay Bozumu en  yüksek kur

Astropay kartınızda bulunan bakiyeyi, internet siteleri üzerinden canlı yardım kısmına tıklayarak öğrenebilir, kaç TL’ye bozdurabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Ayrıca bilinmelidir ki astropay kart  satışı yapan bayiiler bir komisyon tutarı kesecektir. Bu bayiden bayiye göre değişkenlik gösterir. Yine birkaç bayiden ücret bilgisi isteyerek daha yüksek miktarlara astropay kartınızı bozdurabilirsiniz. Astropay kartınızı bozdurduktan sonra, satış yaptığınız tutar sizin banka hesabınıza havale veya eft yapılacaktır. Eğer havale yapılacaksa aynı anda sizin hesabınıza ücret gönderilecektir.

Sanal alışveriş sitelerinde, hizmet alanlarında, oyun sitelerinde ya da uygulama alımlarında kullanılan astropay kart , PİN koduna sahiptir. Bu kod, her kart için ayrı şekilde üretilmekte olup üreticiler tarafından dahi bilinmemektedir. Bu nedenle güvenlik düzeyinin en üst seviyede olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Astropay kart ile yapacağınız alışverişlerden sonra gönül rahatlığıyla ürünlerinizin adresinize teslim edilmesini bekleyebilirsiniz. Birçok alanda geçerli olması, güven noktasında en iyisini sunması gibi ayrıcalıklara sahip olan astropay kart , en iyi şekilde işlem yapmak ve güvende kalarak alışveriş yapmanın keyfini çıkartmak için ideal seçeneklerden biridir. Sitemizden sipariş verme seçenekleri hakkında bilgi alabilir, kartın kullanım alanları ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Astropay Bozumu Dözviz Degeri Dolar

Astropay Bozumu  ve astropay bozdurma Hizmetini Türkiye’de yalnızca Şirketimiz kurallara uygun bir şekilde gerçekleştirmektedir. Piyasada pek çok dolandırıcı astropay bozum siteleri mevcuttur. Sizler işlem yaparken bu sitelerden uzak durmanız gerekmektedir. Astropay bozumu işlemini şirketimiz, Kıbrıs merkezli ödeme panelleri ile gerçekleştirmekte olup 60 ila 120 dk arasında ödeme işlemi gerçekleştirmektedir. ASTROPAY bozum işlemi oldukça güven gerektiren bir iştir ve Piyasada bu işi yapan firma olarak yalnız tempo-kart sitemiz yapmaktadır. Bizimle iletişime geçmek için Canlı destek üzerinden iletişime geçebilirsiniz..

Sizde güvenli paykasa bozum , paykasa bozdurmapaykasa bozdurma forum , astropay alım ,astropay bozdurmak istiyorum ,astropay bozum , paykwik bozum  işlemlerinizde gönül rahatlığı ile bizleri tercih edebilirsiniz.

 FARKIMIZ FARKLILIĞIMIZDIR …..

Comments are closed.