Paykwik Bozum   işlemleri ile sormak istediğiniz farklı sorularınız varsa müşteri temsilcilerimizle iletişime geçebilirsiniz. Paykwik kart alım ve Paykwik Kart bozum işlemlerini TEMPO-KART kolayca yapabilirsiniz. Paykwik kart ile yüzlerce internet sitesinde kullanabileceğiniz en güvenli ödeme yöntemleri arasındadır. Paykwik Bozum  işlemleri son günlerde oldukça popüler hale gelmiştir.

Ödeme yaptığı sitelerden aynı şekilde Paykwik kart kodu olarak ödeme alan kullanıcılar ellerindeki bu pinleri nakite çevirme ihtiyacı duymaktadır.

tempo kart ise tüm işlemlerini müşteri ile iletişimde kalarak gerçekleştiren güvenilir Paykwik bozum ve satış sitelerinden birisidir. Sitemizde Paykwik kart bozdurma istediğinizde müşteri tesmilcilerimiz size güncel  kur bilgisini verdikten sonra eğer siz isterseniz elinizdeki paykwik kart kodunu kendilerine verirsiniz. Paykwik kodunuz kontrol edilir,paykwik  kart bozdurma  işlemi yapılır. Ödeme için sizden bir hesap numarası bilgileriniz  istenir ve belirtilen hesaba ödemeniz gerçekleştirilir.

Hem paykwik kart alım hem de paykwik bozum  işlemlerinizde TEMPO-KART  ı tercih edebilirsiniz.

Üst Limitsiz Paykwik Bozum Yüksek Kur unu TEMPO-KART ta güvenli şekilde yapabilirsiniz.

Uzun Yıllardır Sektörde hizmet gösteren tempo-kart oldukça popüler olan ön ödemeli kartların nakit paraya çevirme işlemlerinde aracı olarak hizmet vermektedir.